Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Goszczanów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 787,50 m², Goszczanów, Sieradzka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 787,50 m², Sieradzka

    Inwestycja, która pracuje na Twój zysk obiekt komercyjny w Goszczanów Szukasz miejsca, które pozwoli Ci rozwinąć biznes lub bezpiecznie ulokować kapitał? Ta nieruchomość to połączenie funkcjonalności, niezależności i ogromnego potencjału inwestycyjnego. Dlaczego ta nieruchomość to dobry wybór? Gotow...

    więcej »

    FILAR NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Mrowicki

    500 000 zł

    Goszczanów, Sieradzka

    787,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 635 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 788 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 788 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 40,06%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni