Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Górki Małe

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 820,00 m², Górki Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 820,00 m², Górki Małe

    Hala magazynowo-produkcyjna, Tuszyn, Górki Małe, duża działka Oferujemy do sprzedaży halę magazynową z rampą rozładunkową o powierzchni 820 m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem ze względu na umiejscowienie na dużej 8200 m2, utwardzonej działce działce, o kształcie 86 x 96 m z dogodnym wjazdem dla...

    więcej »

    Metrohouse

    1 590 000 zł

    Górki Małe

    820,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 1 939 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 820 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 820 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 172,73%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,05% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni