Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Gołębiewo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 632,00 m², Gołębiewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 632,00 m², Gołębiewo

    Podana cena jest ceną netto. Przetwórnia Warzywno-Owocowa, położona w Gołębiewie Budynek zbudowany z bloczków gazobetonowych z żelbetonową konstrukcją szkieletową. Stolarka okienna i drzwiowa plastikowa. Część pomieszczeń doświetlona luksferem. Dach dwuspadowy, 20% nachylenia, pokryty blachą trapezo...

    więcej »

    Metrohouse

    700 000 zł

    Gołębiewo

    632,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż : 1 108 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 632 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 632 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 91,08%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż są o 10,39% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni