Logo

Obiekt na sprzedaż, 450,00 m², oferta nr BYRA964

2 300 000 zł

5 111 zł /m²

Rata 10 761 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Waśniewo-Gwoździe

Obiekt 450,00 m², oferta nr , BYRA964, Waśniewo-Gwoździe
BYRA964 - zdjęcie nr 0
BYRA964 - zdjęcie nr 1
BYRA964 - zdjęcie nr 2
BYRA964 - zdjęcie nr 3
BYRA964 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 450 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 111 zł

Powierzchnia:

450,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą