Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Borowa, Koluszki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 481,00 m², Borowa, Długa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 481,00 m², Długa

    OFERTA INWESTYCYJNA: Obiekt z Decyzją WZ pod Dom Pomocy Społecznej (DPS) Lokalizacja: Borowa, gm. Koluszki, ul. Długa (woj. łódzkie) Przeznaczenie: Dom Pomocy Społecznej / Dom Seniora / Placówka Opiekuńcza Powierzchnia działki: 4 591 m² Status prawny: Wydana decyzja o Warunkach Zabudowy (WZ) na zmia...

    więcej »

    Metrohouse

    1 800 000 zł

    Borowa, Długa

    4 pok.

    481,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Borowej, Koluszki - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Borowej, Koluszki: 3 742 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 481 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 481 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Borowej, Koluszki

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 208,75%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Borowej, Koluszki są o 64,99% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Borowej, Koluszki

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni