Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Andrespol

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 461,15 m², Andrespol, Rokicińska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 461,15 m², Rokicińska

    Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w sercu Andrespola wschodniej części aglomeracji łódzkiej. Nieruchomość pochodzi z 2007 roku i składa się z funkcjonalnych budynków mieszkalnych zbudowanych z pustaka, lokalu gastronomicznego oraz przestronneg...

    więcej »

    Metrohouse

    2 850 000 zł

    Andrespol, Rokicińska

    7 pok.

    461,15 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Andrespolu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Andrespolu: 6 180 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 461 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 461 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Andrespolu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 388,85%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Andrespolu są o 44,56% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Andrespolu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni