Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wyrzysk

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 9 468,00 m², Wyrzysk, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 9 468,00 m², Wyrzysk

    DZIAŁKA KOMERCYJNA PRZY DK 10 | RUDA k. Wyrzyska | IDEALNA POD HANDEL I LOGISTYKĘ Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Ruda obok Wyrzyska (powiat pilski, województwo wielkopolskie), w strategicznej lokalizacji bezpośrednio przy trasie DK 10 , w połowie odległości pomiędz...

    więcej »

    Nieruchomości Furman

    899 460 zł

    Wyrzysk

    9 468,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wyrzysku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wyrzysku: 95 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 9468 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 9468 m²

Wskaźniki rynku działek w Wyrzysku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 106,95%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wyrzysku są o 74,32% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wyrzysku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni