Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Wólka, Ruciane-Nida

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 003,00 m², Wólka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 003,00 m², Wólka

    Działka jest położona w pięknym otoczeniu, wśród malowniczych widoków i świeżego powietrza. Nieruchomość to 3003 m2 powierzchni, która daje duże możliwości aranżacji terenu. Zdecydowanie sprzyjający jest tutaj jej regularny, prostokątny kształt. W cenę wliczone są udziały w drodze dojazdowej. Media...

    więcej »

    Metrohouse

    199 000 zł

    Wólka

    3 003,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Wólce, Ruciane-Nida - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Wólce, Ruciane-Nida: 66 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3003 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3003 m²

Wskaźniki rynku działek w Wólce, Ruciane-Nida

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 16,85%
  • Ceny działek na sprzedaż w Wólce, Ruciane-Nida są o 94,32% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Wólce, Ruciane-Nida

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni