Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Władysławów, Mszczonów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 91 400,00 m², Władysławów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 91 400,00 m², Władysławów

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 90 tyś m2 (9ha) we Władysławowie koło Mszczonowa. Działka o nieregularnym kształcie przy drodze asfaltowej. W drodze prąd i woda. Działka objęta MPZP o symbolu MN MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej, przeznaczenie uzupełniające...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    6 398 000 zł

    Władysławów

    91 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż we Władysławcu, Mszczonów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż we Władysławcu, Mszczonów: 70 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 91400 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 91400 m²

Wskaźniki rynku działek we Władysławcu, Mszczonów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1156,67%
  • Ceny działek na sprzedaż we Władysławcu, Mszczonów są o 81,49% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek we Władysławcu, Mszczonów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni