Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Szczytno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 223,00 m², Szczytno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 223,00 m², Szczytno

    Atrakcyjna działka w miejscowości Szczytno, położona na ul. Tatarkiewicza.Główne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja• bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolicaDziałka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: Odrębna własność. Na sprzedaż oferujemy działkę, oznaczoną numerem 8...

    więcej »

    Metrohouse

    135 000 zł

    Szczytno

    1 223,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Szczytnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Szczytnie: 110 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1223 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1223 m²

Wskaźniki rynku działek w Szczytnie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 48,67%
  • Ceny działek na sprzedaż w Szczytnie są o 96,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Szczytnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni