Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Sejny

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 6 500,00 m², Sejny, Powstańców sejneńskich, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 500,00 m², Powstańców sejneńskich

    Działka inwestycyjna przy głównej trasie Sejny, ul. Powstańców Sejneńskich Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6500 m², położona w Sejnach przy ul. Powstańców Sejneńskich. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze krajowej prowadzącej w stronę granicy z Litwą zaledwie 10 km od przejścia g...

    więcej »

    Metrohouse

    1 630 000 zł

    Sejny, Powstańców sejneńskich

    6 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Sejnach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Sejnach: 251 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6500 m²

Wskaźniki rynku działek w Sejnach

  • Ceny działek na sprzedaż w Sejnach są o 53,47% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Sejnach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni