Logo

Działka na sprzedaż, 1 571,00 m², oferta nr 254/8652/OGS

209 000 zł

133 zł /m²

Rata 978 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ARKA Elżbieta Aleksandrowicz

Ratowiec

Działka 1 571,00 m², oferta nr , 254/8652/OGS, Ratowiec
254/8652/OGS - zdjęcie nr 0
254/8652/OGS - zdjęcie nr 1
254/8652/OGS - zdjęcie nr 2
254/8652/OGS - zdjęcie nr 3
254/8652/OGS - zdjęcie nr 4
254/8652/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

133 zł

Powierzchnia:

1 571,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą