Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rzesznikowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 997,00 m², Rzesznikowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 997,00 m², Rzesznikowo

    Działka budowlana o pow. 997 m2 położona w Rzesznikowo gmina Rymań położona w drugiej linii drogi wojewódzkiej nr. 112 ( Szczecin -Gdańsk) dla działki nie ma obowiązującego planu zagospodarowania, natomiast w studium (Uchwała Nr XXII/113/2008 Rady Gminy Rymań z dn. 16.07.2008 r.) zapisano : Obszar d...

    więcej »

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

    130 000 zł

    Rzesznikowo

    997,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 130 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 997 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 997 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 81,72%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,83% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni