Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rzeczyce

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 19 280,00 m², Rzeczyce, Wiejska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 19 280,00 m², Wiejska

    LOKALIZACJA: Działki budowlane położone są w miejscowości Rzeczyce na granicy z Gliwicami. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane: w odległości około 500 m znajduje się zjazd DK 88, ok 3 km do węzła Sośnica z wjazdem na A4. Ogromnym atutem jest bliskość jeziora Dzierżno Duże - jest to jedyny więks...

    więcej »

    homfi

    2 892 000 zł

    Rzeczyce, Wiejska

    19 280,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 19280 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 19280 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 3016,63%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,11% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni