Logo

Działka na sprzedaż, 1 065,00 m², oferta nr CEHY579

443 000 zł

416 zł /m²

Rata 2 073 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nieborowice

Działka 1 065,00 m², oferta nr , CEHY579, Nieborowice
CEHY579 - zdjęcie nr 0
CEHY579 - zdjęcie nr 1
CEHY579 - zdjęcie nr 2
CEHY579 - zdjęcie nr 3
CEHY579 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1065 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

416 zł

Powierzchnia:

1 065,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą