Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Rynia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 030,00 m², Rynia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 030,00 m², Rynia

    Sprawdź jak mieszka się w pobliżu wody! Ta działka czeka na ciebie! Zapraszam!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• atrakcyjna miejscowość• blisko jezioraDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Działka położona w sąsiedztwie wału to miejscem o niezwykłym charak...

    więcej »

    Metrohouse

    490 000 zł

    Rynia

    1 030,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ryni - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ryni: 476 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1030 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1030 m²

Wskaźniki rynku działek w Ryni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 18,11%
  • Ceny działek na sprzedaż w Ryni są o 86,01% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Ryni

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni