Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Radom Brzustówka

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 615,00 m², Radom, Brzustówka, Brzustowska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 615,00 m², Brzustowska, Brzustówka

    Przedstawiam Państwu działkę usługową/inwestycyjną o powierzchni 5616 m2 - dzielnica Brzustówka, północny Radom. · Co ją wyróżnia? Doskonała lokalizacja sprawia, że działka może być traktowana jako świetna inwestycja. Media w drodze głównej. Blisko znajdują się obiekty handlowe. · Otoczenie i Lokali...

    więcej »

    homfi

    2 246 000 zł

    Radom, Brzustówka, Brzustowska

    5 615,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Brzustówce - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Brzustówce: 400 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5615 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5615 m²

Wskaźniki rynku działek na Brzustówce

  • Ceny działek na sprzedaż na Brzustówce są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Brzustówce

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni