Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Puławy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 5 051,00 m², Puławy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 5 051,00 m², Puławy

    STAROSTA PUŁAWSKI działając na podstawie art. 38 i 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.), oraz Zarządzenia Nr 316 Wojewody Lubelskiego z dnia 4 grudnia 2025 r. w sprawie udzielenia zgody na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa, o...

    więcej »

    Netinterpress

    286 000 zł

    Puławy

    5 051,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Puławach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Puławach: 57 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 5051 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 5051 m²

Wskaźniki rynku działek w Puławach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 16,50%
  • Ceny działek na sprzedaż w Puławach są o 91,84% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Puławach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni