Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Prabuty

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 010,00 m², Prabuty, Różana, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 010,00 m², Różana

    Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2. Działka znajduje się w miejscowości Prabuty przy ulicy Różanej. Działka objęta jest pozwoleniem na budowę dot. budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. (Atlant 1) Jest to parterowy budynek o powierzchni uży...

    więcej »

    AKM Nieruchomości

    129 000 zł

    Prabuty, Różana

    1 010,00 m²

  • Działka 843,00 m², Prabuty, Rypińska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 843,00 m², Rypińska

    Biuro AKM NIERUCHOMOŚCI posiada do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 843m2 w miejscowości Prabuty. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Woda i prąd w pobliżu działki. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzin...

    więcej »

    AKM Nieruchomości

    72 000 zł

    Prabuty, Rypińska

    843,00 m²

  • Działka 13 900,00 m², Prabuty, Rypińska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 13 900,00 m², Rypińska

    Tylko u nas!Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Prabutach, blisko drogi wojewódzkiej nr. 521, która łączy miasta Iława oraz Kwidzyn.LOKALIZACJA: Prabuty to miasto w północnej Polsce, we wschodniej części województwa pomorskiego w powiecie kwidzyńskim. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Prabuty...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    1 499 000 zł

    Prabuty, Rypińska

    13 900,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Prabutach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Prabutach: 107 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 843 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 13900 m²

Wskaźniki rynku działek w Prabutach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 49,18%
  • Ceny działek na sprzedaż w Prabutach są o 83,82% tańsze niż w Warszawie