Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Powałki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 391,00 m², Powałki, Polna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 391,00 m², Polna

    Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania jako działka budowlana. Powałki, skrzyżowanie ulic Polnej i Klonowej - lokalizacja dająca komfort prywatności, bardzo dobrze skomunikowana. Działka położona na skraju lasu, obecnie całkowicie zalesiona, sąsiednie zabudowania znajdują się w bliskiej,...

    więcej »

    Metrohouse

    640 000 zł

    Powałki, Polna

    4 391,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Powałkach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Powałkach: 146 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4391 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4391 m²

Wskaźniki rynku działek w Powałkach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 77,40%
  • Ceny działek na sprzedaż w Powałkach są o 81,73% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Powałkach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni