Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Podkońska Wola

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 298,00 m², Podkońska Wola, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 298,00 m², Podkońska Wola

    PODKOŃSKA WOLA - ( miejscowość położona 10 minut drogi od Rawy Mazowieckiej i 15minut od Tomaszowa Mazowieckiego ) - ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1297 m2. Media - woda na działce prąd na działce siła na działce szambo na działce kanalizacja w drodze Na terenie nieruchomości znajduje się...

    więcej »

    Metrohouse

    199 000 zł

    Podkońska Wola

    1 298,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 153 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1298 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1298 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 27,40%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni