Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Olsza

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 11 200,00 m², Olsza, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 11 200,00 m², Olsza

    DZIAŁKA 1,12 HA -OLSZA POW. ŚREMSKI, DWIE DZIAŁKI PO 5000 MKW Działka położona blisko terenów leśnych i zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1,12 ha, jest objęta MPZP, położenie zapewnia doskonały dojazd ze Śremu 9 km, z Kórnika 20 km, lokalizacja dobrze skomunikowana z Poznaniem drogą 434 i S11 Te...

    więcej »

    Metrohouse

    560 000 zł

    Olsza

    11 200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 50 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 11200 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 11200 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni