Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Odargowo

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 507,00 m², Odargowo, Kartoszyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 507,00 m², Kartoszyńska

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA 1 507 m2 BLISKO LASU MORZA I NIEDALEKO JEZIORA NIE PRZEGAP TEJ OFERTY !!! Parcela dobrze nasłoneczniona, z dojazdem OŚWIETLONĄ drogą. Działki w sąsiedztwie lasu, domów mieszkalnych i wakacyjnych. WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!! : prąd, kanalizacja, gaz i woda praktycznie na granicy...

    więcej »

    Metrohouse

    315 000 zł

    Odargowo, Kartoszyńska

    1 507,00 m²

  • Odargowo  Dębki działka budowlana w dobrej cenie!
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 393,00 m², Morska

    Działka nad MORZEM!!!!! z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1393 m2 położoną w Odargowie k/Dębek przy ulicy Morskiej i Wrzosowej.cena: 200zł/m2= 278.000 zł Działka oddalona zaledwie 4 km od morza Bałtyckiego (Dębki) i 4 km od jeziora Żarnowieckiego. Nieruchomość usytuowana na te...

    więcej »

    Nieruchomości Plus+

    278 000 zł

    Odargowo, Morska

    1 393,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Odargowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Odargowie: 204 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1393 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1507 m²

Wskaźniki rynku działek w Odargowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 64,19%
  • Ceny działek na sprzedaż w Odargowie są o 91,85% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Odargowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni