Logo

Działka na sprzedaż, 1 507,00 m², oferta nr SGJIRA850

315 000 zł

209 zł /m²

Rata 1 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Odargowo, Kartoszyńska

Działka 1 507,00 m², oferta nr , SGJIRA850, Odargowo, Kartoszyńska
SGJIRA850 - zdjęcie nr 0
SGJIRA850 - zdjęcie nr 1
SGJIRA850 - zdjęcie nr 2
SGJIRA850 - zdjęcie nr 3
SGJIRA850 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1507 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

209 zł

Powierzchnia:

1 507,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą