Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Nieżyn

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 811,00 m², Nieżyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 811,00 m², Nieżyn

    NIEŻYN miejscowość oddalona 16 km od Kołobrzegu i ok. 1 km od Siemyśla (siedziba gminy) Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana pow. 811 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Na podstawie tych warunków właściciel otrzymał pozwolenie na budowę domu jednorodzinn...

    więcej »

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

    115 000 zł

    Nieżyn

    811,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Nieżynie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Nieżynie: 142 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 811 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 811 m²

Wskaźniki rynku działek w Nieżynie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 83,83%
  • Ceny działek na sprzedaż w Nieżynie są o 96,72% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Nieżynie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni