Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Mszana Dolna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 000,00 m², Mszana Dolna, Stawowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 000,00 m², Stawowa

    Działka budowlana - Mszana Dolna, ul. Stawowa (rejon Zarabie), 20 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej części Mszany Dolnej - rejon Zarabie , przy ulicy Stawowej . Najważniejsze atuty nieruchomości: Dojazd: bezpośredni z drogi asfaltowej , co z...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    899 000 zł

    Mszana Dolna, Stawowa

    2 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Mszanie Dolnej - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Mszanie Dolnej: 450 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2000 m²

Wskaźniki rynku działek w Mszanie Dolnej

  • Ceny działek na sprzedaż w Mszanie Dolnej są o 74,34% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Mszanie Dolnej

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni