Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Mielno, Grunwald

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 004,00 m², Mielno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 004,00 m², Mielno

    Działka w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mielno na Mazurach. Mielno jest jedną z piękniejszych wiosek w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się tu jezioro jezioro Mielno, które jest uznawane przez turystów jako bardzo czyste. Tutaj też znajduje się zabytkowy park dworski, zachowany prawie w cało...

    więcej »

    Metrohouse

    325 000 zł

    Mielno

    4 004,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Mielnie, Grunwald - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Mielnie, Grunwald: 81 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4004 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4004 m²

Wskaźniki rynku działek w Mielnie, Grunwald

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 12,04%
  • Ceny działek na sprzedaż w Mielnie, Grunwald są o 91,06% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Mielnie, Grunwald

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni