Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Miedźno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 063,00 m², Miedźno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 063,00 m², Miedźno

    Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy. Panorama 360° - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz najbliższą okolicę. Marzysz o własnym domu w atrakc...

    więcej »

    Grunt to Inwestycja

    89 900 zł

    Miedźno

    1 063,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Miedźnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Miedźnie: 85 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1063 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1063 m²

Wskaźniki rynku działek w Miedźnie

  • Ceny działek na sprzedaż w Miedźnie są o 97,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Miedźnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni