Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Maszewo krośnieński

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 400,00 m², Maszewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 400,00 m², Maszewo

    Działka w Maszewie!!! Okazyjna cena.. Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną lub pod przedsiębiorstwo. Obecnie Gmina Maszewo nie posiada Planu Zagospodarowanie Przestrzennego, ale w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka figuruje jako osadnicza. Znajduje s...

    więcej »

    Metrohouse

    130 000 zł

    Maszewo

    2 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Maszewie, Maszewo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Maszewie, Maszewo: 54 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2400 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2400 m²

Wskaźniki rynku działek w Maszewie, Maszewo

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 54,62%
  • Ceny działek na sprzedaż w Maszewie, Maszewo są o 96,29% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Maszewie, Maszewo

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni