Logo

Działka na sprzedaż, 1 961,00 m², oferta nr 165260227

294 150 zł

150 zł /m²

Rata 1 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bronków

Działka 1 961,00 m², oferta nr , 165260227, Bronków
165260227 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

1 961,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą