Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Łódź Nowosolna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 6 163,00 m², Łódź, Widzew, Nowosolna, Podwodna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 163,00 m², Podwodna, Widzew

    Działka budowlana 6163 m2 na sprzedaż ul Podwodna - dzielnica Łódź-Widzew, Nowosolna. LOKALIZACJA: Nieruchomość gruntowa znajduje się w Łodzi w spokojnej okolicy. Do centrum Łodzi dzieli nas jedynie około 8 km, a do wjazdu na autostradę A1 dojedziemy w kilka minut. Przy ul. Podwodnej w odległości 50...

    więcej »

    homfi

    2 460 023 zł

    Łódź, Widzew, Nowosolna, Podwodna

    6 163,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Nowosolnej - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Nowosolnej: 399 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6163 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6163 m²

Wskaźniki rynku działek w Nowosolnej

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 270,29%
  • Ceny działek na sprzedaż w Nowosolnej są o 23,14% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku wtórnym

  • Widzew - średnia cena działki - 2 460 023 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 17.05.2026

Najczęściej oglądane oferty działek w Nowosolnej

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni