Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kończyce-Kolonia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 054,00 m², Kończyce-Kolonia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 054,00 m², Kończyce-Kolonia

    Monero Nieruchomości posiada w swojej ofercie bardzo atrakcyjne działki budowlane w Kolonii Kończyce Gmina Kowala.194/2 - 1054mkw szer- 28,34 dł-4281/16- 1312mkw szer- 47,18 dł- 29,4481/15- 1310mkw szer- 29,78 dł- 46,29 81/17- 1303mkw szer-8,94 dł-34mkw81/10 - 1303mkw szer-28,96mkw dł- 44,9581/13- 1...

    więcej »

    Monero Nieruchomości Dominika Rusak

    158 100 zł

    Kończyce-Kolonia

    1 054,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1054 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1054 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 40,34%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni