Logo

Działka na sprzedaż, 2 328,00 m², oferta nr SGSEJO480

249 000 zł

107 zł /m²

Rata 1 165 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Groszowice

Działka 2 328,00 m², oferta nr , SGSEJO480, Groszowice
SGSEJO480 - zdjęcie nr 0
SGSEJO480 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 2328 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

107 zł

Powierzchnia:

2 328,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą