Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kolonia Zawada

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 6 306,00 m², Kolonia Zawada, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 306,00 m², Kolonia Zawada

    homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w sąsiedztwie ruchliwej drogi ekspresowej S8 przy zjeździe Kolonia Zawada, w okolicy punktów usługowych i gastronomicznych oraz postoju TIRów. Grunt z przeznaczeniem na zabudowę usługową z dostępem od ul. Kasztanowej. . Lokalizacja...

    więcej »

    homfi

    2 490 870 zł

    Kolonia Zawada

    6 306,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 395 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6306 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6306 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 808,71%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni