Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Jaworznia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 945,00 m², Jaworznia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 945,00 m², Jaworznia

    Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów.Specyfikacja działki:- powierzchnia:945m2,- kształt: płaska,- szerokość: 18m jedna strona,14 m druga;- długość: około 35m;- media: woda, prąd, kanalizacja.Doskonała lok...

    więcej »

    Greathouse

    180 000 zł

    Jaworznia

    945,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Jaworzni - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Jaworzni: 190 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 945 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 945 m²

Wskaźniki rynku działek w Jaworzni

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 66,27%
  • Ceny działek na sprzedaż w Jaworzni są o 94,86% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Jaworzni

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni