Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Jankowice, Kuźnia Raciborska

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 706,00 m², Jankowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 706,00 m², Jankowice

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jankowicach Rybnickich, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzchni 720 m², o kształcie zbliżonym do kwadratu, co daje dużą swobodę w projektowaniu i usytuowaniu budynku. Teren płaski,...

    więcej »

    Greathouse

    105 900 zł

    Jankowice

    706,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Jankowicach, Kuźnia Raciborska - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Jankowicach, Kuźnia Raciborska: 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 706 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 706 m²

Wskaźniki rynku działek w Jankowicach, Kuźnia Raciborska

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 64,55%
  • Ceny działek na sprzedaż w Jankowicach, Kuźnia Raciborska są o 96,98% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Jankowicach, Kuźnia Raciborska

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni