Logo

Działka na sprzedaż, 23 837,00 m², oferta nr 10740

16 562 000 zł

695 zł /m²

Rata 77 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Axi Immo Group Sp. z o.o.

Racibórz

Działka 23 837,00 m², oferta nr , 10740, Racibórz
10740 - zdjęcie nr 0
10740 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 23837 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

695 zł

Powierzchnia:

23 837,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą