Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Famułki Brochowskie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 100,00 m², Famułki Brochowskie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 100,00 m², Famułki Brochowskie

    Zapraszam do zapoznania się z działką zaledwie 30 minut od Warszawy Działka w otulinie lasu, blisko na grzyby, jagody czy konwalię. Spokojna okolica 35 km od Warszawy. Dobrze skomunikowana miejscowość z Warszawą i Sochaczewem, położona w gminie Brochów. Las, cisza, rzadka zabudowa jednorodzinna, spo...

    więcej »

    Metrohouse

    200 000 zł

    Famułki Brochowskie

    2 100,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Famułkach Brochowskich - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Famułkach Brochowskich: 95 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2100 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2100 m²

Wskaźniki rynku działek w Famułkach Brochowskich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 47,30%
  • Ceny działek na sprzedaż w Famułkach Brochowskich są o 94,29% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Famułkach Brochowskich

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni