Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dyszobaba

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 758,00 m², Dyszobaba, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 758,00 m², Dyszobaba

    Do kupienia działka zabudowana 2758 m2, Dyszobaba, gmina Różan.Nieruchomość rekreacyjno-letniskowa, budynki do odświeżenia, znakomita propozycja dla rodziny lub pary. Na działce piętrowy budynek mieszkalny, zaadaptowany budynek gospodarczy z pokojem gościnnym, staw rybny, altanka, plac zabaw.Działka...

    więcej »

    TopBrokers.pl

    440 000 zł

    Dyszobaba

    2 758,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dyszobabach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dyszobabach: 160 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2758 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2758 m²

Wskaźniki rynku działek w Dyszobabach

  • Ceny działek na sprzedaż w Dyszobabach są o 87,44% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dyszobabach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni