Logo

Działka na sprzedaż, 2 319,00 m², oferta nr 8790200

159 900 zł

69 zł /m²

Rata 748 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Grunt to Inwestycja

Dzbądz

Działka 2 319,00 m², oferta nr , 8790200, Dzbądz
8790200 - zdjęcie nr 0
8790200 - zdjęcie nr 1
8790200 - zdjęcie nr 2
8790200 - zdjęcie nr 3
8790200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2319 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

69 zł

Powierzchnia:

2 319,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą