Logo

Działka na sprzedaż, 1 458,00 m², oferta nr SGMUNU512

167 000 zł

115 zł /m²

Rata 781 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Chyliny

Działka 1 458,00 m², oferta nr , SGMUNU512, Chyliny
SGMUNU512 - zdjęcie nr 0
SGMUNU512 - zdjęcie nr 1
SGMUNU512 - zdjęcie nr 2
SGMUNU512 - zdjęcie nr 3
SGMUNU512 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1458 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

115 zł

Powierzchnia:

1 458,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą