Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dymaczewo Nowe

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 195,00 m², Dymaczewo Nowe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 195,00 m², Dymaczewo Nowe

    DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA, DYMACZEWO NOWE Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna Powierzchnia: ok.1195 m2, front 28 m., kształt...

    więcej »

    Metrohouse

    350 000 zł

    Dymaczewo Nowe

    1 195,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dymaczewie Nowym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dymaczewie Nowym: 293 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1195 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1195 m²

Wskaźniki rynku działek w Dymaczewie Nowym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 35,75%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dymaczewie Nowym są o 90,38% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dymaczewie Nowym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni