Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dębowiec, Skierbieszów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 509,00 m², Dębowiec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 509,00 m², Dębowiec

    Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta. Działka znajduje się w Dębowcu, zaledwie 10 minut drogi od Zamościa, w najbliższej okolicy pełna infrastruktura- sklepy...

    więcej »

    Metrohouse

    138 000 zł

    Dębowiec

    1 509,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Skierbieszów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Skierbieszów: 91 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1509 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1509 m²

Wskaźniki rynku działek Skierbieszów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 80,26%
  • Ceny działek na sprzedaż Skierbieszów są o 96,06% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Skierbieszów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni