Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Czempiń

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 340,00 m², Czempiń, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 340,00 m², Czempiń

    Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 1340 m2 położonej w Piechaninie, 2 km od Czempinia.Do działki prowadzi utwardzona droga gminna.Dla działki została wydana w 2016 r. decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO:- powier...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    275 000 zł

    Czempiń

    1 340,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Czempiniu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Czempiniu: 205 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1340 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1340 m²

Wskaźniki rynku działek w Czempiniu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 30,39%
  • Ceny działek na sprzedaż w Czempiniu są o 92,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Czempiniu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni