Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Chomętowo, Trzebiatów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 003,00 m², Chomętowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 003,00 m², Chomętowo

    Przedstawiamy Państwu działkę o powierzchni 3003 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Chomętowo, zaledwie 6 km od Trzebiatowa i 13 km od morza (Pogorzelica). O NIERUCHOMOŚCI Wielkość działki 3003 m.kwKształt prostokąta o szerokości ok. 25m i długości 120mDo nieruchomości prowadzi drog...

    więcej »

    Metrohouse

    240 000 zł

    Chomętowo

    3 003,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Chomętowie, Trzebiatów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Chomętowie, Trzebiatów: 80 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3003 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3003 m²

Wskaźniki rynku działek w Chomętowie, Trzebiatów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 72,37%
  • Ceny działek na sprzedaż w Chomętowie, Trzebiatów są o 93,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Chomętowie, Trzebiatów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni