Logo

Działka na sprzedaż, 1 595,00 m², oferta nr SGVOSI648

120 000 zł

75 zł /m²

Rata 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Gąbin

Działka 1 595,00 m², oferta nr , SGVOSI648, Gąbin
SGVOSI648 - zdjęcie nr 0
SGVOSI648 - zdjęcie nr 1
SGVOSI648 - zdjęcie nr 2
SGVOSI648 - zdjęcie nr 3
SGVOSI648 - zdjęcie nr 4
SGVOSI648 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

1 595,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą