Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Bielsko-Biała Kamienica

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 783,00 m², Bielsko-Biała, Kamienica, Skarpowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 783,00 m², Skarpowa, Kamienica

    ZAREZERWOWANA !!! Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 783 m2 w miejscowości Bielsko-Biała obszar Kamienica, w województwie śląskim. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod numerem 61_MN12: Uchwała Nr XXXII/799/2013 z dnia 25.06.2013 r. zabudowa jednorodzinna (za...

    więcej »

    Metrohouse

    455 000 zł

    Bielsko-Biała, Kamienica, Skarpowa

    783,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Kamienicy - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Kamienicy: 581 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 783 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 783 m²

Wskaźniki rynku działek na Kamienicy

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 30,66%
  • Ceny działek na sprzedaż na Kamienicy są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Kamienicy

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni