Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Białystok Dojlidy Górne

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 900,00 m², Białystok, Dojlidy Górne, Kanarkowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 900,00 m², Kanarkowa, Dojlidy Górne

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne , w okolicy ulicy Kanarkowej. Teren, na którym położona jest m.in. przedmiotowa działka objęty jest obowiązującym miejscowym plane...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    250 000 zł

    Białystok, Dojlidy Górne, Kanarkowa

    900,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dojlidach Górnych - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dojlidach Górnych: 278 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 900 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 900 m²

Wskaźniki rynku działek w Dojlidach Górnych

  • Ceny działek na sprzedaż w Dojlidach Górnych są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dojlidach Górnych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni