Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Zofiówka, Gnojno

Średnia cena m² domu na sprzedaż Gnojno wynosi 
1 425 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 200,00 m², Zofiówka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 200,00 m², Zofiówka

    Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie), idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w spokoju i kontakcie z naturą. Działka na której znajdują się zabudowania jest częściowo ogrodzona i wynosi 1,11 ha, na jej...

    więcej »

    Greathouse

    285 000 zł

    Zofiówka

    5 pok.

    200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż Gnojno

Gnojno w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Gnojno oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 200 do 200 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Zofiówka, Gnojno - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Gnojno?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Gnojno wynosi obecnie 200,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Gnojno?

Średnia cena domu na sprzedaż Gnojno wynosi obecnie 285 000 zł.