Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Guadalmina Alta

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Guadalmina Alta wynosi 
23 982 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 1 057,00 m², Hiszpania, Guadalmina Alta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 1 057,00 m², Guadalmina Alta

    A contemporary 6-bedroom villa set on a private plot of more than 1,600 m² in the prestigious Guadalmina Alta area of Marbella. The main level is designed for seamless indoor-outdoor living. A spacious open-plan lounge and dining area flows directly to expansive terraces and the pool. Floor-to-ceili...

    więcej »

    Mieszkania w Hiszpanii

    25 410 407 zł

    Hiszpania, Guadalmina Alta

    6 pok.

    1 057,00 m²

Rynek domów na sprzedaż w Guadalmina Alta - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Guadalmina Alta: 23 982 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 1057 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 1057 m²

Wskaźniki rynku domów w Guadalmina Alta

  • Ceny domów na sprzedaż w Guadalmina Alta są o 448,37% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty domów w Guadalmina Alta

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Domy na sprzedaż w Guadalmina Alta

W Guadalmina Alta w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Guadalmina Alta oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 1057 do 1057 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Guadalmina Alta - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Guadalmina Alta?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Guadalmina Alta wynosi obecnie 1 057,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Guadalmina Alta?

Średnia cena domu na sprzedaż w Guadalmina Alta wynosi obecnie 25 349 258 zł.